Projekt „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego” (LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.pl) jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Logo NFOŚiGW Opolskie z czystym powietrzem Logo Life

Koordynatorzy POP

Gminni Koordynatorzy POP są do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z Gminnym Koordynatorem POP w swojej gminie, aby uzyskać informacje o wymianie źródła ciepła, termomodernizacji lub instalacji odnawialnych źródeł energii. 

 

01-Opole-Tomasz-Krystosek

Kierownik Projektu LIFE

Tomasz Krystosek

ul. Hallera 9, pok. 103.1
45-867 Opole
Tel: 77 44 82 129, +48 507 953 524
EmailFacebookWeb
02-Urzad-Miasta-w-Brzegu-Ewa-Sliwinska.jpg

Gmina Brzeg

Ewa Śliwińska

ul. Robotnicza 12
49-300 Brzeg
Tel: 77 40 47 046
EmailFacebookWeb
03-Anna_Bartek_Chrzastowice_LIFE30.jpg

Gmina Chrząstowice

Anna Buhl

ul. Dworcowa 38
46-053 Chrząstowice
Tel: 77 42 19 722
EmailFacebookWeb
04-Gmna-Dabrowa-Patrycja-Dobrowolska.jpg

Gmina Dąbrowa

Patrycja Dobrowolska

ul. Ks. prof. J. Sztonyka 56
49-120 Dąbrowa
Tel: 77 42 78 162
EmailFacebookWeb

Gmina Dobrodzień

Paulina Malik

Plac Wolności 1
46-380 Dobrodzień
Tel: 34 35 75 100 w.25
EmailFacebookWeb
06-Glogowek-Martyna-Kraszewska.jpg

Gmina Głogówek

Martyna Kraszewska

ul. Rynek 1
48-250 Głogówek
Tel: 77 40 69 900
EmailFacebookWeb
07-Glubczyce-LucynaRak.jpg

Gmina Głubczyce

Lucyna Rak

ul. Niepodległości 14
48-100 Głubczyce
Tel: 666111864
EmailFacebookWeb

Gmina Głuchołazy

Mateusz Seretny

ul. Rynek 15
48-340 Głuchołazy
Tel: 530818733
EmailFacebookWeb

Gmina Gogolin

Agnieszka Nowak

ul. Krapkowicka 6
47-320 Gogolin
Tel: 77 46 66 593
EmailFacebookWeb
10-Gorzow-Slaski-Anna-Ptak.jpg

Gmina Gorzów Śląski

Anna Ptak

ul. Wojska Polskiego 15
46-310 Gorzów Śląski
Tel: 34 35 05 710 w.158
EmailFacebookWeb

Gmina Grodków

Arkadiusz Broda

ul. Warszawska 29
49-200 Grodków
Tel: 77 40 40 344
EmailFacebookWeb

Gmina Jemielnica

Anna Jodzis

ul. Strzelecka 67
47-133 Jemielnica
Tel: 77 46 23 528
EmailFacebookWeb
13-Kedzierzyn-Kozle-Grzegorz-Wojtowicz.jpg

Gmina Kędzierzyn-Koźle

Grzegorz Wójtowicz

ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle
Tel: 77 40 34 475
EmailFacebookWeb
14-Kluczbork-Aleksandra-Pijanka.jpg

Gmina Kluczbork

Aleksandra Pijanka

ul. Katowicka 1
46-200 Kluczbork
Tel: 77 41 81 481 wew. 600
EmailFacebookWeb

Gmina Komprachcice

Anita Giza

ul. Kolejowa 3
46-070 Komprachcice
Tel: 77 40 31 712
EmailFacebookWeb

Gmina Korfantów

Katarzyna Kazimierska

ul. Rynek 4
48-317 Korfantów
Tel: 77 43 43 820 wew. 47
EmailFacebookWeb

Gmina Krapkowice

Roksana Gwiazda

ul. 3 Maja 17
47-303 Krapkowice
Tel: 77 44 66 830
EmailFacebookWeb

Gmina Lewin Brzeski

Weronika Markiewicz

ul. Rynek 1
49-340 Lewin Brzeski
Tel: 77 42 46 644
EmailFacebookWeb
19-Lubsza-Aneta-Rzepka.jpg

Gmina Lubsza

Aneta Rzepka

ul. Brzeska 16
49-313 Lubsza
Tel: 77 4118630 wew. 139
EmailFacebookWeb

Gmina Łubniany

Beata Kłodzińska

ul. Opolska 104
46-024 Łubniany
Tel: 77 43 43 820 wew. 47
EmailFacebookWeb
21-Namyslow-Aleksander-Polan.jpg

Gmina Namysłów

Aleksander Polan

ul. Stanisława Dubois 3
46-100 Namysłów
Tel: 77 41 90 346
EmailFacebookWeb
22-Gmina-Niemodlin-Marta-Wydra.jpg

Gmina Niemodlin

Marta Wydra

ul. Bohaterów Powstań Śląskich 37
49-100 Niemodlin
Tel: 77 40 25 317
EmailFacebookWeb

Gmina Nysa

Joanna Olejnik

ul. Kolejowa 15
48-300 Nysa
Tel: 77 40 80 648
EmailFacebookWeb

Gmina Olesno

Ilona Bil-Dzida

ul. Pieloka 21
46-300 Olesno
Tel: 788  260  620
EmailFacebookWeb

Gmina Olszanka

Justyna Grabowska

Olszanka 16
48-300 Nysa
Tel: 77 412 96 83 w. 111
EmailFacebookWeb
26-opole-grzegorz-markowski.jpg

Miasto Opole

Grzegorz Markowski

ul. Rynek 1A
45-015 Opole
Tel: 77 45 11 910
EmailFacebookWeb

Gmina Otmuchów

Jerzy Bracichowicz

ul. Zamkowa 6
48-385 Otmuchów
Tel: 77 4315016 w. 344
EmailFacebookWeb
28-Ozimek-Justyna-Widera.jpg

Gmina Ozimek

Justyna Widera

ul. Ks. Jana Dzierżona 4B
46-040 Ozimek
Tel: 77 46 22 806
EmailFacebookWeb
29-Paczkow-Kula-Dorota.jpg

Gmina Paczków

Dorota Kula

ul. Rynek 1
48-370 Paczków
Tel: 695 234 641
EmailFacebookWeb
30-Pokój-Tekieli_Izabela

Gmina Pokój

Izabela Tekieli

ul. Sienkiewicza 8
46-034 Pokój
Tel: 77 46 93 085 w.19
EmailFacebookWeb
31-Praszka-Agnieszka-Kalwak-Sliwka.jpg

Gmina Praszka

Agnieszka Kałwak-Śliwka

Plac Grunwaldzki 13
46-320 Praszka
Tel: 34 35 92 456
EmailFacebookWeb
32-Gmina-Proszkow-Weronika-Klosa.jpg

Gmina Prószków

Weronika Klosa

ul. Opolska 17
46-060 Prószków
Tel: 77 40 13 741
EmailFacebookWeb

Gmina Prudnik

Aleksandra Kortz

ul. Kościuszki 3
48-200 Prudnik
Tel: 77 40 66 210
EmailFacebookWeb
34-Gmina-Radlow-Piotr-Dubiel.jpg

Gmina Radłów

Angelika Kubik

ul. Kolejowa 7
33-130 Radłów
Tel: 34 35 99 005 wew.209 
EmailFacebookWeb

Gmina Rudniki

Mariola Jurczyk

ul. Wojska Polskiego 12A
46-325 Rudniki
Tel: 34 3595-072 wew. 25 lub 20
EmailFacebookWeb

Gmina Skoroszyce

Konrad Kaczanowski

ul. Powstańców Śląskich 17
48-320 Skoroszyce
Tel: 696 783 504
EmailFacebookWeb

Gmina Strzelce Opolskie

Jarosław Gaik

Pl. Myśliwca 1
47-100 Strzelce Opolskie
Tel: 77 54 65 350
EmailFacebookWeb

Gmina Tarnów Opolski

Izabela Kozubek

ul. Dworcowa 6
46-050 Tarnów Opolski
EmailFacebookWeb
39-Dominika-Szmolka-UG-Turawa.jpg

Gmina Turawa

Dominika Szmolka

ul. Opolska 39c
46-045 Turawa
Tel: 77 42 12 072 wew. 123
EmailFacebookWeb

Gmina Walce

Maria Wacław

ul. Mickiewicza 18
47-344 Walce
Tel: 77 46 67 545
EmailFacebookWeb

Gmina Zawadzkie

Andżelika Luba

ul. Dębowa 13
47-120 Zawadzkie
Tel: 77 46 23 119, 77 46 23 135
EmailFacebookWeb

Gmina Zdzieszowice

Jolanta Paździor

ul. Bolesława Chrobrego 34
47-330 Zdzieszowice
Tel: 77 40 64 455
EmailFacebookWeb
43-Malgorzata-Sawczuk-Wrobel-UG-Zebowice.jpg

Gmina Zębowice

Małgorzata Sawczuk-Wróbel

ul. Izydora Murka 2
46-048 Zębowice
Tel: 77 42 16 076 
EmailFacebookWeb

Współpraca